Siemens kanal ağını genişletiyor

Uçtan uca kurumsal çözüm tedarikçilerinden Siemens Enterprise Communications, Türkiye’deki mevcut  pazarlama kanal ağının genişlemesine ve güçlenmesine yönelik olarak attığı adımları sağlamlaştırıyor.

Türkiye ofisini açarak müşterilerine ve çözüm ortaklarına daha yakın olmak isteyen Siemens Enterprise Communications mevcut kanal ağı yapısına DVA Telekomünikasyon ve Bilgi Teknolojileri’ni de ekleyerek yeni bir işbirliğine imza attı.

EMEA APAC Bölge Başkanı Wolfram Fischer ve Türkiye Genel Müdürü Ahmet Gül’ün geçen sene açıkladıkları strateji çerçevesinde Siemens Enterprise Communications, Türkiye’nin ekonomik büyümesi ve artan piyasa ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla mevcut yatırımlarını artırdı. Bu stratejinin bir parçası olarak DVA Telekom ve Bilgi Teknolojileri’nin yeni dağıtım kanalı olarak yapılanacak.

Sistem bütünleştiricisi olarak özellikle otel ve hastane sektöründe katma değerli çözümler sağlayan DVA, Siemens Enterprise Communications´ın ufak ve orta ölçekli iletişim çözümlerini dağıtıcı olarak yeni bayi ve kanallara tanıtmak için gerekli hazırlıkları Mayıs ayı içinde tamamlamasını hedefliyor.

DVA’nın Siemens Enterprise Communications´ın ufak ve orta ölçekli iletişim çözümlerini çok daha geniş bir alana, katma değerli hizmet ve yazılımlarla beraber ulaştırmasını sağlayacağını söyleyen Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Gözütok sözlerine şöyle devam etti:

“Siemens Enterprise Communications´ın ufak ve orta ölçekli iletişim çözümlerini de portföyümüze katarak haberleşme sektöründe geniş bir marka yelpazemiz ve fark yaratacak bir çözüm portföyümüz olacak. İş ortaklarımızın desteği, referanslarımızın güveniyle çok kısa zamanda pazar payımızı büyültmeyi hedefliyoruz. Kanal yapımızı güçlendirerek ve destekleyerek, bilgi birikimimizi ve finansman gücümüzü kullanarak koyduğumuz hedeflere çok kısa zamanda ulaşağımıza inanıyorum.”